На Републичком такмичењу из историје, одржаном 16. маја у Сремској Митровици, нашу школу представљало је пет ученика.
Ученик Петар Мрвошевић VIII-1 освојио је треће место у веома јакој конкуренцији.
Честитамо Петру и свим ученицима који су представљали нашу школу, као и њиховим наставницима, на труду, знању и постигнутом успеху!

