Ученици одељења 5/9 и 5/10 су у оквиру наставе предмета Чувари природе са својим наставницама Иреном Даниловић, Јеленом Стефановић и Весном Дукућ посетили изложбу ,,Господари дубина’’ у Природњачком музеју. Поставка је реализована у сарадњи са Приодњачким музејом Црне Горе. Обухвата 30 експоната уловљених у Јадранском мору. Ученици су чули занимљиве приче о појединим врстама и њиховој улози у екосистему.