Дан општине посвећен Звездарцима

На Дан општине Звездара, 16. октобра 2017. године, Градска општина Звездара, свечано је уручила новчане награде ученицима и наставницима за освојено једно од прва три места на републичким / међународним такмичењима за школску 2016/2017. годину.

Из наше школе појединачне награде добили су ученици:

1. Маја Маљковић, за освојена прва места из српског језика, историје и хемије и за освојено друго место из физике
  2. Александар Даниловић, за освојено друго место из историје
  3. Филип Гојковић, за освојено друго место из програмирања
  4. Немања Недић, за освојено друго место из историје
  5. Ирена Савић, за освојено треће место из српског језика
  6. Мина Ђокић, за освојено треће место из математике

Наставници који су припремали ове ученике су: Александар Вијатов из хемије, Љиљана Моравчић из математике, Драгослава Јекић из физике, Никола Топаловић из историје, Биљана Марковић из програмирања и из српског језика Ивана Перић и Данијела Живковић.

Екипне награде из српског језика добили су ученици за освојено прво место: Софија Јовановић, Ана Сјевер, Милица Панчић, Бојана Тепавчевић, Софија Бошковић, Ивана Филиповић, Јована Кијановић и Анђела Марковски. Наставници који су припремали ове ученике су Весна Дукић и Сандра Ристивојевић.

Похвале свим ученицима и наставницима!