У оквиру Дечје недеље у трајању од 2.10.2017. до 6.10.2017. године, под слоганом

Градимо мостове међу генерацијама ЗА РАДОСТ СВАКОГ ДЕТЕТА

одржан је турнир у игри „Између две ватре“ у коме су учествовали ученици четвртог разреда. Навијачи су били баке и деке ученика. Прво место су освојили ученици одељења 4-8, друго 4-4, а треће ученици 4-2.

Предшколци из „Звездице“ су посетили нашу школу. Заједно са ученицима 4. разреда су певали омиљене песме!

Ученици млађих разреда су са својим учитељицама правили здраве оброке и воћне салате, а о њиховом умећу говори чињеница да су све направљене салате веома брзо нестале.

Сакупљени су омиљени бакини рецепти и направљен је јединствени кувар који ће бити доступан у библиотеци школе.

Најмаштовитији радови су награђени са по две варјаче, једна за баку једна за унуче.

Весели вашар је обележен у нашој школи и ове године,  а у понуди је било и предмета које су ученици рециклирали и дали им нову намену.

У току Дечије недеље биће  постављена изложба ликовних радова у холу школе.