ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД КОЈИ ЋЕ  ПОЧЕТИ 2.4.2018.ГОД.

У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОД. УПИСУЈУ СЕ ДЕЦА КОЈА ДО ПОЧЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ, ДО 1.9.2018 ГОД. ИМАЈУ НАЈМАЊЕ ШЕСТ И ПО, А НАЈВИШЕ СЕДАМ И ПО ГОДИНА (рођени у  периоду од   1.3.2011 – 1.3.2012.год.)

ПРИЈЕМ ДОКУМЕНАТА И ЗАКАЗИВАЊЕ ТЕСТИРАЊА (у овом делу није потребно присуство детета) ВРШИЋЕ СЕ У СЕКРЕТАРИЈАТУ ШКОЛЕ

ОД 2.4.2018. У ВРЕМЕНСКОМ ИНТЕРВАЛУ ОД 7 –16 ЧАСОВА (сваким радним даном). Радно време у току пролећног распуста погледајте у следећем чланку.

Д О К У М Е Н Т А   П О Т Р Е Б Н А ЗА УПИС:

1. ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ за дете (фотокопија)
  2. ПОТВРДА О ПРЕБИВАЛИШТУ за дете (фотокопија) или фотокопија личне карте  родитеља, у којима је садржан податак о пребивалишту на  територији ове општине.

Ако горе наведена документа не садрже тај податак родитељи треба да напишу ИЗЈАВУ да имају пребивалиште на овој територији и наведу разлоге за упис детета у ову школу.

1. ПОТВРДА О ЗДРАВСТВЕНОЈ СПОСОБНОСТИ детета за полазак у школу (не треба доносити лекарске налазе већ само потврду )
  2. УВЕРЕЊЕ О ЗАВРШЕНОМ ПРЕДШКОЛСКОМ ПРОГРАМУ (може се доставити касније ако у тренутку уписа још није издато)

РОДИТЕЉИ који желе да им деца старости ОД ШЕСТ ДО ШЕСТ И ПО година пођу у школу, могу да се пријаве школи ЗА ПРОВЕРУ СПРЕМНОСТИ ДЕТЕТА ЗА ПОЛАЗАК У ШКОЛУ .

Школа може на захтев родитеља да упише дете са подручја друге школе, а у складу са просторним могућностима школе.

УПРАВА ШКОЛЕ “ПАВЛЕ САВИЋ“