Републичко екипно и појединачно првенство основних школа Србије у шаху одржало се 9. и 10. маја у просторијама ОШ „Мирослав Антић“ у Футогу, поред Новог Сада. На екипном такмичењу учествовало
је 48 екипа, а екипа наше школе заузела је 7. место.
На појединачном такмичењу више од 800 ученика је узело учешће, нашу школу је представљало четири ученика.
Ученица Нина Смилић 5/5 је освојила 1. место.
Честитамо Нини и свим ученицима који су представљали нашу школу на труду, знању и оствареним успесима!



