ОТВОРЕНА ВРАТА

Усвојени план отворених врата, допунске, додатне наставе и секција важи за нормалне услове рада школе.

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА, ДОДАТНЕ И ДОПУНСКE НАСТАВЕ, КАО И СЕКЦИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2023/24. ГОДИНУ
НАСТАВНИК ОТВОРЕНА ВРАТА ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА СЕКЦИЈА
I-1 Трифуновић Гордана Уторак 5.час Понедељак 5.час / Петак 5.час
I-2 Пајић Сандра Четвртак 2.час Петак 5.час / Четвртак 5.час
I-3 Шкуртић Зорица Четвртак 6.час Уторак 5.час / Среда 5.час
I-4 Младеновић Исидора Четвртак 4.час Среда 5.час/претчас / Петак 5.час
I-5 Малиновић Александра Понедељак 3.час Среда 5.час / Четвртак 5.час
I-6 Гојковић Милијана Уторак 3.час Среда 5.час / Уторак 5.час
I-7 Богдановић Дејана Понедељак 2.час Уторак 5.час / Среда 5.час
I-8 Бошковић Милица Уторак 4.час Среда 5.час / Петак 5.час или по договору
I-9 Марковић Јасмина Петак 2.час Уторак 5.час / Среда 5.час или по договору
II-1 Латиновић Јована Четвртак 2.час Четвртак 5.час / Понедељак 5.час
II-2 Вранић Гордана Уторак 2.час Уторак 5.час / Петак 5.час
II-3 Павловић Мира Уторак 4.час Уторак 5.час / Среда 5.час
II-4 Тричковић Зорица Четвртак 3.час Понедељак 5.час / Уторак 5.час
II-5 Јаворина Маја Среда 3.час Четвртак 5.час / Петак 5.час
II-6 Лазовић Џепчески Јелена Понедељак 2.час Среда 5.час / Понедељак 5.час
II-7 Петровић Липовац Марина Петак 3.час Понедељак 5.час / Среда 5.час
II-8 Митић Татјана Среда 3.час Среда 5.час / Понедељак 5.час
II-9 Плавшић Дроњак Бојана Уторак 3.час Понедељак 5.час / Петак 5.час
III 1 Савић Соња Уторак 4.час Понедељак 5.час Четвртак 5.час Среда 6.час
III 2 Срдановић Бранислава Уторак 3.час Уторак 5.час / Петак 5.час
III 3 Ратковић Милена Четвртак 3.час Среда 5.час Петак 5.час Уторак претчас
III 4 Несторовић Ђевеница Мила Четвртак 2.час Уторак 5.час / Петак 5.час
III 5 Чупковић Ружица Четвртак 6.час Четвртак 5.час Понедељак претчас Петак 5.час
III 6 Лазић Бранкица Понедељак 3.час Понедељак 5.час Петак 5.час
III 7 Еремија Луција Петак 5.час Понедељак 5.час Понедељак претчас Уторак 6.час
III 8 Петровић Ивана Среда 2.час Уторак 5.час Среда 6.час Петак 6.час
III 9 Костић Татјана Уторак 3.час Среда 5.час Четвртак 6.час Петак 5.час
III 10 Марић Бојана Четвртак 1.час Среда 5.час Четвртак претчас Четвртак 5.час
IV 1 Павловић Александра Уторак 2.час Понедељак 5.час Среда 5.час Уторак 6.час
IV 2 Јовић Јелена Уторак 3.час Понедељак 5.час Уторак 5.час /
IV 3 Бркић Љиљана Понедељак 6.час Четвртак 5.час Среда 5.час Петак 6.час
IV 4 Томић Весна Уторак 5.час Понедељак 5.час Среда 5.час Петак 6.час
IV 5 Попадић Надица Понедељак 5.час Среда 5.час Петак 5.час Четвртак 6.час
IV 6 Маговчевић Милица Уторак 5.час Понедељак 5.час Четвртак 5.час Петак 0.час
IV 7 Аџић Ива Среда 4.час Понедељак 5.час Среда 5.час Уторак 5.час
IV 8 Пујовић Дејан Понедељак после часова Среда 5.час Четвртак 5.час Четвртак 6.час

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА, ДОДАТНЕ И ДОПУНСКE НАСТАВЕ, КАО И СЕКЦИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2023/24. ГОДИНУ
ПРЕДМЕТ НАСТАВНИК ОТВОРЕНА ВРАТА ДОПУНСКА НАСТАВА  ДОДАТНА НАСТАВА СЕКЦИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК Бојана Симоновић Петак 2.час Среда претчас Уторак 7.час По договору са ученицима
Весна Дукић Петак 3.час Понедељак претчас Четвртак 7.час
Данијела Живковић Петак 3.час Четвртак претчас Петак претчас
Сандра Ристивојевић Понедељак 2.час Уторак претчас Среда претчас Четвртак претчас
Мања Вујновић  Понедељак 4.час Среда претчас Четвртак претчас По договору са ученицима
Милан Новаковић Среда 2.час Среда претчас Четвртак претчас По договору
Марија Лазић Петак 2.час Понедељак претчас Уторак претчас По договору са ученицима
Јована Лучић Понедељак 4.час Петак претчас Среда претчас По договору са ученицима
Милена Мољковић По договору са ученицима
МАТЕМАТИКА Маријана Трбушковић Среда 2.час Понедељак претчас
Данијела Шура Уторак 3.час Четвртак претчас Уторак претчас
Јелена Ирић Уторак 3.час Среда претчас Понедељак 7.час
Љиљана Моравчић Уторак 4.час парна смена Петак-међусмена 13-14 Четвртак 7.час парна смена
Ана Белоица  Понедељак 7.час Уторак претчас Петак претчас
Савета Блажић Четвртак 3.час Петак претчас Четвртак претчас
Филип Белоица Петак 3.час Уторак претчас Среда преподне

претчас

Послеподне 7.час

Славна Крстић Уторак 4.час 8.разред Понедељак претчас 6.разред Уторак претчас 8.разред среда 13,00
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК Ана Рељић Среда 5.час Петак 7.час
Анђела Бабић Понедељак 4.час
Горица Костић Петак непарна 3.час Петак претчас непарна
Данијела Стојановић Четвртак 4.час Понедељак 7.час Петак 7.час
Невена Лепојевић Уторак 5.час Среда 5.час
Бојана Камберовић  Уторак 5.час Среда претчас (по договору) По договору
Мирјана Дамљановић Четвртак 4.час Четвртак 7.час и по договору Петак 7.час и по договору
Драгана Мијатов Среда 3.час парна Четвртак 5.час
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК Бојана Блануша Среда 4.час Среда 13,15h Уторак претчас
Драгана Павловић Петак 4.час
Нада Стоиљковић Среда 3.час Понедељак претчас
Јована Савић Петак 3.час Понедељак 7.час
ГЕОГРАФИЈА Бранислава Игњатовић Четвртак 4.час Уторак 7.час Среда 7.час
Гордана Миљушевић Уторак 3.час Уторак претчас Понедељак 7.час
Ивана Перишић Уторак 3.час Понедељак 7.час Четвртак 0.час
Сања Стојановић Среда 3.час Петак 7.час
БИОЛОГИЈА Ирена Даниловић Среда 3.час Уторак 7.час Понедељак претчас
Јелена Стефановић Среда 3.час Понедељак претчас Среда 7.час
Селена Тановић Четвртак 4.час непарна смена Среда 0./7.час Петак 0./7.час
Александра Арсенијевић Уторак 4.час Уторак претчас када је парна поподне Четвртак 7.час када је парна пре подне
Јелена Николић Четвртак 3.час Уторак 7.час (по договору) Уторак 7.час (по договору) Четвртак 0.час послеподне 6.час преподне
Невенка Јовић Сваки дан у смени
ХЕМИЈА Александар Вијатов Понедељак 0.час преподне Понедељак 7.час преподне Среда 7.час преподне
Јелена Мишић Среда 3.час Петак претчас Среда претчас
Ивана Благојевић Петак 6.час Четвртак међусмена Среда претчас
ФИЗИКА Драгослава Јекић Петак 6.час Петак 

7.час преподне

Претчас послеподне

Понедељак 7.час преподне

Претчас послеподне

Катарина Пешић  Петак 3.час Понедељак претчас парна Сваки други четвртак у 13 часова
Невенка Арсовић  Четвртак 6.час Уторак 7.час Четвртак 7.час
ИСТОРИЈА Јасмина Николић Четвртак 4.час Понедељак претчас (по договору) Среда 7.час
Никола Топаловић Среда 3.час / Понедељак 7.час
Јасмина Ћирић Среда 3.час Петак 7.час Четвртак 7.час
Јелена Станисављевић  Четвртак 2.час Среда 7.час Понедељак 7.час
МУЗИЧКА КУЛТУРА Наташа Вељковић Понедељак 4.час

Петак 5.час

Среда преподне

Четвртак послеподне

Петак 13-13.45

Јелена Радуловић Уторак, Среда 4.час Уторак 13-13.45
Снежана Васић Петак 5.час Понедељак, Среда преподне 13-13.45
ЛИКОВНА КУЛТУРА Анђела Бабић  Петак 4.час
Перић Вук Четвртак непарна 13-13.45 Четвртак парна 14.50-15.30 По договору
Јелена Тодоровић Среда 4.час По договору
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ Ана Поповић Петак 4.час Уторак, Петак 7.час када је парна пре подне
Никола Поповић Уторак 3.час Петком претчас када је парна смена после подне
Драгана Зорић Четвртак 3.час
Владимир Рончевић Понедељак 4.час
Драгана Салопек Понедељак 3.час
Тамара Вучковић Четвртак 4.час Четвртак 13,00 часова
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА Силвана Фејзоски Уторак 3.час Петак 13,00
Весна Ракоњац Уторак 3.час
Милена Коцић Среда 4.час Уторак 7.час
Радослав Јовановић Среда 4.час Четвртак 7.час
Дејан Трајковић Среда 4.час Петак 13,00
Тамара Тодоровић Среда 4.час Понедељак 7. час
Мирјана Петровић Брашњовић Понедељак 3.час Понедељак 7.час
Александра Тепавчевић Понедељак 3.час парна смена Среда 7.час
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО Рејхан Зурапи Среда 5.час у непарној Четвртак 13,00 По договору Понедељак 13,00
Емилија Тодоровић Петак 2.час парна Четвртак 7.час, парна преподне Петак 7.час,  парна преподне
Јелена Бркић Понедељак 4.час непарна Среда 13,00 
Филип Белоица Петак 3.час
ВЕРСКА НАСТАВА Нада Тасић Среда 5.час
Новица Обрадовић  Петак 5.час
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ Биљана Јовановић Петак 7,час непарна поподне