ОТВОРЕНА ВРАТА

Усвојени план отворених врата, допунске, додатне наставе и секција важи за нормалне услове рада школе.

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА, ДОДАТНЕ И ДОПУНСКE НАСТАВЕ, КАО И СЕКЦИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ –  I циклус
НАСТАВНИК ОТВОРЕНА ВРАТА ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА СЕКЦИЈА
I 1 Савић Соња Среда 4.час Понедељак 5.час Петак 5.час
I 2 Срдановић Бранислава Уторак 3.час Четвртак претчас или 5.час Петак 5.час или претчас
I 3 Ратковић Милена Понедељак 4.час Среда 5.час
I 4 Несторовић Ђевеница Мила Четвртак 2.час Петак 4. час Петак 5. час
I 5 Чупковић Ружица Уторак 2.час Уторак 5.час Четвртак 5.час
I 6 Лазић Бранкица Понедељак 3.час
I 7 Еремија Луција Понедељак 5.час Среда 5.час Четвртак 5.час
I 8 Петровић Ивана Среда 2.час
I 9 Костић Татјана 4.час преподне

2.час послеподне

Среда 5.час
I 10 Додић Милица Петак 3.час Четвртак 5.час
II 1 Миладиновић Радмила Петак Понедељак Среда
II 2 Митровић Биљана Понедељак

2.час

Четвртак 5.час Уторак 5.час
II 3 Бркић Љиљана Среда 6.час Среда 5.час Петак 5.час
II 4 Томић Весна Петак 1.час Понедељак 5.час Уторак 5.час
II 5 Попадић Надица Четвртак 4.час Среда 5.час Четвртак 5.час
II 6 Милена Обрадовић Уторком од 9,40 Понедељак Среда
II 7 Кларић Ана Понедељак 4.час Среда 5.час
II 8 Пујовић Дејан Понедељак 5.час Среда 5.час
III 1 Трифуновић Гордана Уторак 5.час Понедељак 5.час
III 2 Матић Душанка Понедељак 6.час Среда 5.час Петак 5.час
III 3 Шкуртић Зорица Четвртак 6.час Уторак 5.час
III 4 Младеновић Исидора Четвртак 5.час Среда 5.час Уторак 5.час
III 5 Малиновић Александра Уторак 5.час Петак 5.час Четвртак 5.час
III 6 Апостолски Даница Петак 6.час Четвртак 5.час Понедељак 5.час
III 7 Богдановић Дејана Уторак 5.час Уторак претчас Понедељак 5.час
III 8 Бошковић Милица Уторак 4.час Понедељак 5.час Уторак 5.час или по договору
III 9 Пајић Сандра Четвртак 3.час Петак 5.час Среда 4.час
III 10 Гојковић Милијана Уторак 2.час Уторак 5.час Четвртак 5.час
III 11 Марковић Јасмина Петак 2.час Среда 5.час Четвртак 4.час
IV 1 Латиновић Јована Уторак 2.час Среда 4.час Четвртак 6.час Петак 5.час
IV 2 Вранић Гордана Уторак 2.час Понедељак 5.час Среда 5.час Уторак 6.час
IV 3 Павловић Мира Уторак 4.час Понедељак 5.час Уторак 5.час Среда 6.час
IV 4 Тричковић Зорица Четвртак 3.час Понедељак 5.час Уторак 5.час Среда 5.час
IV 5 Јаворина Маја Среда 3.час Среда 5.час Четвртак 6.час Петак 5.час
IV 6 Лазовић Џепчески Јелена Понедељак 2.час Четвртак 6.час Уторак 5.час Понедељак 5.час
IV 7 Петровић Липовац Марина Петак 3.час Уторак 5.час Четвртак 5.час Понедељак 6.час
IV 8 Митић Татјана Среда 3.час Уторак 5.час Четвртак 5.час Понедељак 6.час
IV 9 Плавшић Дроњак Бојана Уторак 3.час Петак 5.час Четвртак 5.час Уторак 6.час

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА, ДОДАТНЕ И ДОПУНСКE НАСТАВЕ, КАО И СЕКЦИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ – II циклус
ПРЕДМЕТ НАСТАВНИК ОТВОРЕНА ВРАТА ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА СЕКЦИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК Бојана Симоновић Среда 4.час Преподне среда претчас

Поподне среда 7.час

Уторак 7.час По договору
Весна Дукић Понедељак 3.час Понедељак 7.час Четвртак 7.час По договору
Данијела Живковић Понедељак 3.час Понедељак претчас
Сандра Ристивојевић Среда 3.час Четвртак претчас Понедељак претчас По договору
Мања Вујновић Понедељак 5.час
Милан Новаковић Среда 2.час Уторак претчас Четвртак претчас
Јована Лучић Понедељак 3.час Понедељак 6.час

(5-1,3,7)

Среда 6.час (6-7)
Јана Обрадовић Среда 4.час Преподне уторак претчас

Поподне 7.час

Преподне четвртак претчас

Поподне 7.час

МАТЕМАТИКА Мирољуб Анђелковић Понедељак 2.час Четвртак претчас 7-2, 7-4,7-6,7-8 Петак претчас 7-2, 7-4,7-6,7-8
Данијела Шура Петак 3.час Преподне уторак претчас

Поподне 7.час 5р.н.с.

Среда 7.час 5раз. н.с.
Јелена Ирић Понедељак 2.час Уторак претчас 5.разред Петак претчас 5раз

Понедељак 7час 8раз.

Љиљана Моравчић Уторак 4.час парна смена Среда 13,00-13,45 Четвртак 13,00-13,45
Марина Манојловић Петак 2.час Петак 0.час 6р.н.с. Среда 0.час 6р.н.с.
Савета Блажић Понедељак 6.час Четвртак 7.час (8-1, 8-3, 8-5,8-7) Среда 7.час (8-1, 8-3,8-5,

8-7)

Славна Крстић Среда 5.час Четвртак претчас (6.раз) Петак претчас (8.раз) Уторак претчас 6.раз
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК Ана Рељић Среда 3.час Петак претчас Среда претчас
Анђела Бабић Уторак 5.час Понедељак 6.час
Горица Костић Среда 3.час парна
Данијела Стојановић Уторак 5.час Среда 13:15
Невена Лепојевић Уторак 5.час Среда 5.час
Бојана Камберовић Уторак 5.час Среда 5.час
Мирјана Дамљановић Среда 3.час Петак 7.час По договору
Драгана Мијатов Уторак међусмена Четвртак међусмена
Славица Цветковић Среда 2.час по подне 6.час пре подне Петак 6.час пре подне 2.час по подне
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК Бојана Блануша Петак 5.час Среда 7.час
Драгана Павловић Четвртак 3.час Среда 7.час
Нада Стоиљковић Среда 4.час Понедељак 7.час
Јована Савић Уторак 3.час Петак 7.час
ГЕОГРАФИЈА Бранислава Игњатовић Среда 3.час Уторак претчас/7час
Гордана Миљушевић Понедељак 3час н.с. Уторак претчас/7час
Сања Стојановић Среда 5.час Понедељак 7.час Петак 7.час
БИОЛОГИЈА Ирена Даниловић Среда 4.час Петак 7.час Понедељак 7.час
Јелена Стефановић Понедељак 4.час Петак претчас Среда претчас
Селена Тановић Понедељак 4.час Уторак претчас Среда претчас
Александра Арсенијевић Четвртак 3.час Четвртак претчас (по подне) Четвртак претчас (по подне)
Невенка Јовић Увек
ХЕМИЈА Александар Вијатов Среда 7.час Понедељак 7.час Понедељак 7.час
Ивана Раичевић Четвртак 2.ч.н.с. Среда међусмена Петак међусмена
ФИЗИКА Драгослава Јекић Петак 4.час Четвртак 7.час-преподне

Претчас-после подне

Четвртак 7.час-преподне

Претчас-после подне

Катарина Пешић Понедељак 3.час Среда међусмена Уторак међусмена
Драган Мандушић Уторак 3.час по подне Уторак 7.час пре подне Четвртак 7.час пре подне
ИСТОРИЈА Јасмина Николић Понедељак 3.час
Никола Топаловић Четвртак 5.час
Радмила Јагличић Петак 2.час Петак 7.час Понедељак међусмена поподне, претчас пре подне
Јелена Станисављевић Уторак 2.час Среда претчас 5/8

Среда 7.час непарна смена

Четвртак претчас н.с.

7.час непарна по подне

МУЗИЧКА КУЛТУРА Наташа Вељковић Уторак 2.час
Снежана Васић Среда 3.час
ЛИКОВНА КУЛТУРА Анђела Бабић Понедељак 4.час
Јелена Тодоровић Понедељак 3.час
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ Ана Поповић Среда 4.час Четвртак међусмена
Никола Поповић Среда 2.час Уторак међусмена
Зорица Савић Понедељак 5.час п.с. Петак 1.час н.с. Понедељак међусмена
Драгана Салопек Понедељак 5.час Среда међусмена
Тамара Вучковић Понедељак 5.час Четвртак 13,00
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА Силвана Фејзоски Петак 4.час Среда међусмена
Весна Ракоњац Петак 4.час
Милена Коцић Четвртак 3.час / / Понедељак 7час
Радослав Јовановић Уторак 7.час Среда 7.час
Дејан Трајковић Среда 9,20 /15,35 Понедељак 13,00
Мирјана Петровић Брашњовић Петак 3.час п.с. Понедељак 7.час
Александра Тепавчевић Уторак 5.час н.с.
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО Рејхан Зурапи Четвртак 4.час По договору По договору Петак међусмена
Емилија Тодоровић Петак 5.час п.с. Уторак 7.час Четвртак 7.час
Филип Белоица Четвртак 3.час п.с. Уторак 7.час н.с.
ВЕРСКА НАСТАВА Нада Тасић Среда 5.час
Новица Обрадовић (Јован Пешић) Петак 3.час
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ Биљана Јовановић Уторак 1.час п.с.