Републичко екипно и појединачно првенство основних школа Србије у шаху одржало се 9. и 10. маја у просторијама ОШ „Мирослав Антић“ у Футогу, поред Новог Сада. На екипном такмичењу учествовало је 48 екипа, а екипа наше школе заузела је 7.…
Републичко екипно и појединачно првенство основних школа Србије у шаху одржало се 9. и 10. маја у просторијама ОШ „Мирослав Антић“ у Футогу, поред Новог Сада. На екипном такмичењу учествовало је 48 екипа, а екипа наше школе заузела је 7.…