ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ УЧЕНИКА ПРВОГ И ДРУГОГ РАЗРЕДА У ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022. ГОДИНУ

ОБАВЕШТЕЊЕ

• Предаја докумената за упис у Продужени боравак почиње 1. априла 2021. године и трајаће до 18. јуна 2021. године.
  • Планира се формирање три васпитне групе првог разреда и две васпитне групе другог разреда. Број места је ограничен.

• Документација потребна за упис:
  • упитник и сагласност (може се преузети приликом доласка на тестирање ученика или преузети на сајту школе)
  • потврде о запослењу оба родитеља (преузимају се у фирми).

• Непотпуна документација неће бити узета у разматрање.

• Потпуну документацију (упитник и сагласност, као и потврде о запослењу) предати у портирницу код главног улаза (улаз за ученике од 5. до 8. разреда) дежурном лицу у периоду од 1.4.2021.године до 18.6.2021.године, сваког радног дана до 17 часова.

Напомена: Због великог интересовања предност ће имати деца родитеља који примају социјалну помоћ и деца самохраних родитеља.

Моле се родитељи да се придржавају предвиђених процедура и термина. Хвала!

Upitnik i saglasnost za upis  (одштампати и попунити)