Такмичења

2020 - 2021.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – ГРАМАТИКА

Андријана Зећири 8/8 – 2. место

Каја Иванишевић 8/2 – 3. место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

Мина Дамњановић 8/1 – 4. место (Драгана Павловић)

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Марија Николић 7/3 – 3. место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Огњен Ристић 8/5 – 2. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА

Петар Миливојевић 7/1 – пласман на Републичко такмичење

Миа Гмитровић 8/5 – пласман на Републичко такмичење

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Катарина Ралевић  8/6 – 3. место

Андријана Зећири  8/8 – 3. место

Симона Вијатов  8/7 – 3. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – ГРАМАТИКА

Каја Иванишевић 8/2 – 2. место

Андријана Зећири 8/8 – 3. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

Мина Дамњановић 8/1 – пласман на Републичко такмичење (Драгана Павловић)

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Доротеа Нинковић 8/5 – 2. место

Јелена Крунић 8/3 – 3. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Огњен Ристић  8/5 – 1. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Марија Николић  7/3 –  2. место ( Драгослава Јекић), пласман на Републичко такмичење

Нађа Босанац  7/5  –   похвала  ( Драгослава Јекић)

Мина Ивановић  8/2-  похвала  (Ивана Јоновић)

Мила Јанковић 6/8  –  похвала  (Ивана Јоновић)

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Мила Јанковић 6/8 – похвала и пласман на Републичко такмичење

Иван Елек 5/2 – 2. место

Јелена Бошковић 4/2 – 3. место

ШАХ

Калина Ивановски 6/3 – 6. место на Градском такмичењу и пласман на Рапубличко

ТАКМИЧЕЊЕ „ДАБАР“ 

Мила Јанковић 6/8 – пласман на  Републичко такмичење из Рачунарске и информатичке писмености

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА

Пласман на следећи ниво такмичења остварили су:

Вук Обрадовић 5/6

Петар Миливојевић 7/1

Миа Гмитровић 8/5

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ „МАЛИ ПЈЕР“

Милица Милосављевић 8/7 – 2. место

Матеја Милетић 6/3 – 3. место

Тара Рајшић 7/3 – 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ

Милан Јовановић 5/8 – 2. место

Тијана Перић 6/4 – 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Сергеј Ивановски 8/1 – 1. МЕСТО

Огњен Ристић 8/5 – 1. МЕСТО

Ирис Драча 8/1 – 2. МЕСТО

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

ЈЕЛЕНА КРУНИЋ 8/3 – 2. МЕСТО

ДОРОТЕА НИНКОВИЋ 8/5 –  3. МЕСТО

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

МИНА ДАМЊАНОВИЋ 8/1 – 1. МЕСТО (Драгана Павловић)

АНА ЈОКСИЋ 8/7 – 2. МЕСТО (Драгана Павловић)

СИМОНА ВИЈАТОВ 8/7 – 3. МЕСТО (Драгана Павловић)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – ГРАМАТИКА

МИНА ИВАНОВИЋ 8/2 – 3. МЕСТО

АНДРИЈАНА ЗЕЋИРИ 8/8 – 3. МЕСТО

КАЈА ИВАНИШЕВИЋ – 8/2 – 3. МЕСТО

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

КАТАРИНА РАЛЕВИЋ 8/6 – 1. МЕСТО

АНДРИЈАНА ЗЕЋИРИ 8/8 – 1. МЕСТО

СИМОНА ВИЈАТОВ 8/7 – 1. МЕСТО

АНА ЈОКСИЋ 8/7 – 1. МЕСТО

СЕРГЕЈ ИВАНОВСКИ 8/1 – 1. МЕСТО

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

– ТРЕЋИ РАЗРЕД: (Извињавамо се ученицима 3. разреда због каснијег објављивања њихових резултата.)

  • Петар Дамјановић 3/2 – 1. награда
  • Тамара Мијаиловић 3/9 – 1. награда
  • Огњен Станковић 3/1 – 2. награда
  • Петар Париповић 3/8 – 2. награда
  • Вук Маринковић 3/9 – 2. награда
  • Ана Пуљевић 3/2 – 3. награда
  • Лазар Бурсаћ 3/7 – 3. награда

 

– ЧЕТВРТИ РАЗРЕД:

  • Јелена Бошковић 4/2  – 1. награда
  • Петар Анђелић 4/5 – 2. награда

 

– ПЕТИ РАЗРЕД:

  • Теа Гмитровић 5/3 – 2. награда
  • Милан Јовановић 5/8 – 3. награда
  • Иван Елек 5/2 – 3. награда
  • Алекса Милосављевић 5/3 – 3. награда

 

– ШЕСТИ РАЗРЕД:

  • Катарина Кнежевић 6/1 – 1. награда
  • Марија Буквић 6/4  – 2. награда
  • Слободан Петровић 6/8 – 3. награда
  • Софија Ивановић 6/4 – 3. награда
  • Мила Јанковић 6/8  – 3. награда

 

– СЕДМИ РАЗРЕД:

  • Марија Николић 7/3 –   награда
  • Нађа Босанац 7/5 – 3. награда

 

– ОСМИ РАЗРЕД:

  • Мина Ивановић 8/2 –   награда
  • Миа Гмитровић 8/5 – 2. награда
  • Катарина Ралевић 8-6 – 3. награда
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

 

-ШЕСТИ РАЗРЕД:

1) Калина Ивановски 6/3-  1. награда  (100)  (Драгослава Јекић)

2) Мила Јанковић 6/8   –  1. награда   (Ивана Јоновић)

3) Јана Николић 6/4  –  1. награда   (Ивана Јоновић)

4) Софија Ивановић 6/4  – 2. награда   (Ивана Јоновић)

5) Марија Буквић 6/4  –  2. награда   (Ивана Јоновић)

6) Богдан Марковић 6/6  –  2. награда   (Сања Корица)

7) Матија Ћилерџић 6/3  – 3. награда   (Драгослава Јекић)

8) Тамара Секулић 6/8  –  3. награда   (Ивана Јоновић)

 

-СЕДМИ РАЗРЕД:

1) Марија Николић 7/3  – 1. награда  (Драгослава Јекић)

2) Нађа Босанац 7/5  – 1. награда  (Драгослава Јекић)

3) Тара Рајшић  7/3 – 3. награда   (Драгослава Јекић)

 

-ОСМИ РАЗРЕД:

1) Миа Гмитровић  8/5 – 1. награда  (100)  (Драгослава Јекић)

2) Мина Ивановић  8/2 – 1. награда  (Ивана Јоновић)

3) Наташа Станојевић  8/8-  3. награда  (Ивана Јоновић)

Честитамо свим такмичарима!

СПОРТСКА ТАКМИЧЕЊА
СПОРТСКА ГИМНАСТИКА

(Зорица Савић)

Јован Јеркић 8/2 – 2. место на Градском такмичењу и пласман на Републичко такмичење

ПЛИВАЊЕ

(Тамара Вучковић)

Вук Младеновић 3/6 – 3. место на Градском такмичењу (прсно)

Стефан Михајловић 4/1 – 1. место на Градском такмичењу и 3. место на Првенству Србије

Андреј Зељковић 5/3  – 3. место на Градском такмичењу (краул)

ЏУДО

(Тамара Вучковић)

Матеја Миочиновић 5/1 – 3. место на Првенству Србије за ученике основних школа

КАРАТЕ

(Драгана Салопек)

Јован Петровић 3/1 – 2. место на Градском такмичењу

Милош Мићић 5/4 – 2. место на Градском такмичењу

АТЛЕТИКА

(Зорица Савић)

  • Максим Станивуковић 6/3 – трчање 300m

-1. место на Општинском такмичењу

– 1. место на Градском такмичењу

-2. место на Међуокружном такмичењу

-3. место на Републичком такмичењу

  • Миа Милић 7/5 – 2. место на Градском такмичењу

– штафета 4х100m – 2. место на Општинском такмичењу

Лука Анђелић 5/1

Вук Ерцег 5/1

Матеја Грбић 5/7

Максим Станивуковић 6/3

Катарина Глишић 6/7 – 3. место на Општинском такмичењу – 60m

Матеја Грбић 5/7 – 1. место на Општинском такмичењу – 60m

Лука Анђелић 5/1 – 2. место на Општинском такмичењу – бацање кугле

Лука Лазовић 6/5 – 2. место на Општинском такмичењу – 600m

Максим Станивуковић 6/3 – 1. место на Општинском такмичењу – 300m

Марта Андријашевић 7/6 – 2. место на Општинском такмичењу – 100m

Миа Милић 7/5 – 1. место на Општинском такмичењу – бацање кугле

Тара Рајшић 7/3 – 3. место на Општинском такмичењу  – скок у даљ

РУКОМЕТ

(Драгана Салопек)

– 3. место на Општинском такмичењу – ДЕВОЈЧИЦЕ 7. И 8. РАЗРЕД

Миа Милић 7/5

Дуња Ђурић 8/6

Андреа Петровић 8/5

Миљана Марковић 8/5

Тамара Петровић 8/1

Маша Лаловић 8/1

Весна Јовановић 7/7

Теодора Стевановић 6/8

КОШАРКА

(Тамара Вучковић)

ДЕВОЈЧИЦЕ 5. И 6. РАЗРЕД

– 2. место на Општинском такмичењу

Ања Пурић 6/3

Лена Старчевић 5/2

Маша Петаковић 6/3

Ана Србиновић 6/5

Дуња Митровић 5/5

Јана Нинић 6/3

Милица Алексић 6/3

Марија Цмиљановић 6/5

Дуња Недељковић 6/3

Александра Денчић 5/5

 

ДЕВОЈЧИЦЕ 7. И 8. РАЗРЕД

-1. место на Општинском такмичењу

– 1. место на Градском такмичењу

– 3. место на Међуокружном такмичењу

Мина Антић 8/5

Софија Аничић 8/7

Андреа Петровић 8/5

Миња Пајкић 8/7

Миљана Марковић 8/5

Јелисавета Јовановић 6/6

Миа Милић 7/5

 

ДЕЧАЦИ 5. И 6. РАЗРЕД

– 1. место на Општинском такмичењу

Аљоша Стефановић 6/7

Лазар Миленковић 6/7

Никола Мијаиловић 6/7

Данило Станојевић 6/1

Стефан Новаков 6/5

Петар Павловић 6/5

Петар Марјановић 6/1

Стефан Бурсаћ 6/1

ДЕЧАЦИ 7. И 8. РАЗРЕД

  • 2. место на Општинском такмичењу

Лука Пријовић 8/3

Андреј Тепавчевић 8/4

Милош Ђорђевић 8/7

Данило Зечевић 8/5

Лука Стоиљковић 8/2

Алекса Стевовић 8/7

Михаило Милошевић 8/3

Јован Бурсаћ 8/1

Страхиња Бјелајац 8/5

Никола Челебић 8/7

Филип Зорица 8/2

Лука Милорадовић 8/7

Страхиња Момировић 7/8

2019 - 2020.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Миа Гмитровић -7/5 – 1. место ( Драгослава Јекић)

Андреј Пешић -6/7 – 1. место   ( Драгослава Јекић)

Марија Николић -6/3 – 1. место ( Драгослава Јекић)

Нађа Босанац -6/5 – 2. место ( Драгослава Јекић)

Мина Ивановић -7/2 – 3. место (Ивана Јоновић)

Ана Станковић -6/1 – 3. место( Драгослава Јекић)

Миа Мишковић – 6/8 – похвала (Ивана Јоновић)

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Јана Павловић 8-2 – 1. место

Никола Живковић 8-5 – 1. место

Станко Аранђеловић 8-3 – 1. место

Сара Ђорђевић 8-7 – 2. место

Јелена Јевтић 8-4 – 3. место

Матија Чикић 8-3 – 3. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Теа Гмитровић – 4. разред (Љиљана Бркић) – 3. место

Катарина Кнежевић 5-1 – 1. место

Мила Јанковић 5-8 – 1. место

Андреј Пешић 6-7 – 2. место

Мина Ивановић 7-2 – 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ПЕТИ РАЗРЕД

Кјара Ковачевић 5/8 – 3. место

Марија Буквић 5/4 – 3. место

Ана Динић  5/8 – 3. место

ШЕСТИ РАЗРЕД

Маша Вуковић 6/8 – 1. место

Миа Мишковић 6/8 – 2. место

Мартин Перић 6/2 – 2. место

Катарина Мрдак 6/2 – 2. место

Данило Стефановић 6/8 – 3. место

СЕДМИ РАЗРЕД

Стефан Несторовски 7/6 – 1. место

Срефан Радуловић 7/4 – 1. место

Сергеј Ивановски 7/1 – 1. место

Огњен Ристић 7/5 – 2. место

Ирис Драча 7/1 – 2. место

Марко Јевтић 7/8 – 3. место

Андреј Тепавчевић 7/4 – 3. место

ОСМИ РАЗРЕД

Ива Керечки 8/3 – 1. место

Ивана Беновић 8/2 – 1. место

Александар Јаблановић 8/7 – 2. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

 

Живковић Никола 8-5, 1. место

Аранђеловић Станко 8-3, 2. место

Јевтић Јелена 8-4, 3. место

Павловић Јана 8-2, 3. место

Чикић Матија 8-3, 3. место

Ђорђевић Сара 8-7, 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

 ШЕСТИ РАЗРЕД:

1) Андреј Пешић 6/7, 1. награда  (100)  (Драгослава Јекић)

2) Јован Татић  6/3, 1. награда  (100)  (Драгослава Јекић)

3) Миа Мишковић 6/8 , 1. награда   (Ивана Јоновић)

4) Ана Станковић  6/1, 1. награда   (Драгослава Јекић)

5) Марија Николић   6/3, 2. награда  (Драгослава Јекић)

6) Тара Рајшић  6/3, 2. награда   (Драгослава Јекић)

7) Нађа Босанац  6/5, 2. награда   (Драгослава Јекић)

8) Јелена Влашка  6/2, 2. награда   (Ивана Јоновић)

9) Марко Тошић  6/1, 3. награда  (Драгослава Јекић)

10) Лара Кутлача Симоновић  6/3,  похвала  (Драгослава Јекић)

 

 СЕДМИ РАЗРЕД:

1)  Мина Ивановић   7/2, 1. награда  (Ивана Јоновић)

2)  Миа Гмитровић  7/5, 1. награда  (Драгослава Јекић)

3)  Наташа Станојевић  7/8, 3. награда  (Ивана Јоновић)

4)  Сергеј Ивановски 7/1, 3. награда  (Драгослава Јекић)

5)  Мила Димитријевић  7/1, 3. награда  (Драгослава Јекић)

6)  Михаило Митровић   7/4, похвала  (Ивана Јоновић)

7)  Дамјан Недељковић  7/5, похвала  (Драгослава Јекић)

 

 ОСМИ РАЗРЕД:

1) Матеја Ђинђић  8/6, 2. награда   (Ивана Јоновић)

2) Јован Петковић  8/8, 2. награда  (Ивана Јоновић)

3) Лука Павловић  8/4, 2. награда  (Драгослава Јекић)

Честитамо свим такмичарима!

АКТИВ НАСТАВНИКА ФИЗИКЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ

 

Миливојевић Петар 6. разред         3. место

Гмитровић     Миа     7. разред         2. место

Павловић       Лука    8. разред         2. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Разред Име и презиме ученика Наставник Број бодова
3 Јелена Бошковић Бранка Срдановић 96 I
3 Петар Анђелић Ружица Чупковић 60 III
4 Теа Гмитровић Љиљана Бркић 96 I
4 Андреа Басалић Љиљана Бркић 90 I
5 Катарина Кнежевић Љиљана Моравчић 90 I
5 Мила Јанковић Љиљана Моравчић 90 I
5 Марија Буквић Љиљана Моравчић 66 III
5 Јана Николић Љиљана Моравчић 66 III
5 Вук Радосављевић Љиљана Моравчић 61 III
6 Тадеја Бошковић Савета Блажић 80 I
6 Андреј Пешић Савета Блажић 60 II
6 Марија Николић Савета Блажић 57 III
7 Наташа Станојевић Славица Мијаиловић 63 II
7 Мина Ивановић Славица Мијаиловић 63 II

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – ЗЛАТНА СИРЕНА

Прве  награде  и  пласман  за  градско  такмичење  имају:

  1. Милена Тасић II/7- у првој  категорији  и  жанру  страна  народна  песма
  2. Петра Пешић III/5 – у другој категорији  и  жанру  дечија  забавна  песма
  3. Милица Алексић и  Даница  Тасић V/3 – ДУЕТ – у  трећој  категорији  жанра  домаће  народне  песме.

Друге  награде  су  остварили  следећи  ученици-певачи

  1. Василије Тасић III/7 – у  другој  категорији  и  жанру  народне  домаће  песме,
  2. Стефан Димић VI/3 – у трећој  категорији  и  жанру  староградске  песме,
  3. Небојша Јовановић VI/3 / – у трећој  категорији  и  жанру  дечије  забавне  песме
  4. Марта Мацут V/3 – у трећој категорији  и  жанру  народне  домаће  песме

Треће  награде  су :

  1. Калина Ивановски V/3- у трећој  категорији  стране  народне  песме
  2. Јована Стефановић VI/1 – у трећој  категорији  савремене  соло  песме