РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2018/19.

ЧЕСТИТАМО!

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

  • Ива Керечки 7-3, 2. место, Ирена Даниловић
  • Марко Нешовић 7-5, похвала, Ирена Даниловић
  • Ивана Беновић 7-2, похвала, Јелица Кошевић
  • Стефан Нешовић 8-5, похвала, Јелена Стефановић

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

  • Јована Мркаић 8-5, похвала
  • Марија Ракић 8-5, похвала

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА (ПРОГРАМИРАЊЕ)

  • Миа Гмитровић 6-5, 2. место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

  • Теодора Јаковљевић 8-8, 1. место, Радмила Јагличић
  • Јеврем Димитријевић 8-3, 2. место, Никола Топаловић
  • Мина Ђокић 8-3, 3. место, Никола Топаловић

Круна Пантић, Мила Димитријевић, Миа Ковачевић, ученице 6/1- освојиле су 1.место на осликавању јаја на нивоу града.


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

  • Миа Гмитровић 6/5-    похвала  наставник Драгослава Јекић


ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

  • Миа Мишковић V-8    прво место
  • Огњен Ристић VI-5   друго место
  • Сергеј Ивановски VI-1 друго место
  • Ива Пејовић VIII-1 треће место
  • Јеврем Димитријевић VIII-3 треће место
  • Мина Ђокић VIII-3  треће место
  • Теодора Јаковљевић VIII-8  треће место
  • Ива Пејовић, Јеврем Димитријевић, Теодора Јаковљевић и Мина Ђокић су обезбедили пласман на Државно такмичење. Честитамо!!!

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА (ПРОГРАМИРАЊЕ)

На државни ниво такмичења пласирале су се:

  • 6. разред – Миа Гмитровић 6-5
  • 8. разред – Мина Ђокић 8-3

АТЛЕТИКА:
Нађа Негић 8-3 – 3. место на општинском такмичењу
Станислав Дончић 6-8 – 2. место на општинском такмичењу
ГИМНАСТИКА:
Јован Јеркић 6-2 – 1. место на градском такмичењу у Београду и директан пласман на републичко такмичење;  23. место на републичком такмичењу у Новом Саду
Маша Рашета 8-4 – 2. место на градском такмичењу у Београду; 3. место на међуокрузном такмичењу у Новом Саду; 9. место на републичком такмичењу у Новом Саду.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

  • Миа Гмитровић 6/5-               1. награда  (99) – наставник Драгослава Јекић
  • Мила Димитријевић 6/1-      2. награда
  • Павле Ђурђевић 6/7 –             3.награда
  • Мина Дамњановић VI/1-       похвала
  • Јован Лазић-8/5   –                   похвала

 

  • Наташа Станојевић 6/8  –  3. награда- наставник Ивана Јоновић
  • Мина Ивановић 6/2 – 3. награда
  • Јован Петковић 7/8-  похвала – наставник Звонко Обрадовић

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

4. разред
1. Ненад Николаш – друго место, Александра Малиновић
2.Катарина Кнежевић – треће место, Гордана Трифуновић

5.разред
1.Андреј Пешић – прво место, Савета Блажић

6.разред
1.Миа Гмитровић – треће место, Данијела Шура

                   


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

4. разред
1. Катарина Кнежевић – прво место, Гордана Трифуновић
2. Марија Буквић – друго место, Исидора Младеновић
3. Ненад Николаш – друго место, Александра Малиновић
4. Алекса Јукић – треће место, Зорица Шкуртић

5. разред
1. Андреј Пешић – друго место, Савета Блажић
2. Тадеја Бошковић – друго место, Савета Блажић
3. Нађа Босанац – треће место, Савета Блажић

6. разред
1. Мина Ивановић – друго место, Јелена Гемаљевић
2. Миа Гмитровић – треће место, Данијела Шура
3. Никола Челебић – треће место, Данијела Шура

7. разред

1.Ива Керечки – треће место, Савета Блажић


Резултати Општинског такмичења из српског језика и језичке културе  17. 3. 2019.

1. Марија Николић Пети разред Данијела Живковић Прво место
2. Нађа Босанац Пети разред Мања Вујновић Прво место
3. Миа Мишковић Пети разред Весна Дукић Прво место
4. Маша Вуковић Пети разред Весна Дукић Прво место
5. Јана Туфегџић Пети разред Сандра Ристивојевић Друго место
6. Ена Гроканић Пети разред Сандра Ристивојевић Друго место
7. Тадеја Бошковић Пети разред Александра Јефтенић Друго место
8. Сара Костић Пети разред Мања Вујновић Друго место
9. Мина Ивановић Шести разред Весна Дукић Прво место
10. Филип Срдић Шести разред Александра Јефтенић Прво место
11. Миа Ковачевић Шести разред Данијела Живковић Прво место
12. Андријана Зећири Шести разред Бојана Симоновић Прво место
13. Мила Димитријевић Шести разред Данијела Живковић Прво место
14. Урош Јанићијевић Шести разред Весна Дукић Прво место
15. Стефан Несторовски Шести разред Весна Дукић Друго место
16. Павле Ђурђевић Шести разред Данијела Живковић Друго место
17. Каја Иванишевић Шести разред Весна Дукић Друго место
18. Сергеј Ивановић Шести разред Данијела Живковић Друго место
19. Миа Гмитровић Шести разред Александра Јефтенић Друго место
20. Мина Дамњановић Шести разред Данијела Живковић Друго место
21. Никола Челебић Шести разред Данијела Живковић Треће место
22. Марко Јевтић Шести разред Бојана Симоновић Треће место
23. Марко Нешовић Седми разред Милан Новаковић Друго место
24. Ивана Беновић Седми разред Марица Јовановић Треће место
25. Ива Керечки Седми разред Милан Новаковић Треће место
26. Анђела Ђуровић Седми разред Милан Новаковић Треће место
27. Јована Кадић Осми разред Бојана Симоновић Друго место
28. Марија Ракић Осми разред Мања Вујновић Треће место
29. Теодора Басалић Осми разред Мања Вујновић Треће место

Општинско такмичење у рецитовању

Млађи узраст

Катарина Ђорђевић I2            друго место

Средњи узраст

Немања Миленовић VII8      друго место


На Градско такмичење Књижевна олимпијада  30.3.2019. иде репрезентација наше школе у следећем саставу:

  1. Јована Мркајић (Мања Вујновић)
  2. Марија Секулић ( Сандра Ристивојевић)
  3. Јелена Поповић ( Сандра Ристивојевић)
  4. Милица Гојковић (Бојана Симоновић)
  5. Никола Јеркић (Бојана Симоновић)
  6. Јована Кадић (Бојана Симоновић)
  7. Мина Јовандић (Бојана Симоновић)
  8. Ана Гојковић (Бојана Симоновић)
  9. Мина Ивановић (Бојана Симоновић)
  10. Теодор Зоричић (Бојана Симоновић)
  11. Маша Петровић (Милан Новаковић)
  12. Филип Лелић ( Весна Дукић)
  13. Данило Јегдић (Весна Дукић)
  14. Лазар Тофиловић (Бојана Симоновић)
  15. Иван Гајинов (Весна Дукић)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Пети разред

  • Андреј Пешић V-7 , 2. место
  • Миа Мишковић V-8 , 3. место

 Шести разред

  • Сергеј Ивановски VI-1, 1. место
  • Стефан Несторовски VI-6, 2. место
  • Огњен Ристић VI-5, 2. место
  • Ива Веселиновић VI-6, 2. место
  • Марко Јевтић VI-8, 3. место
  • Симона Вијатов VI-7, 3. место
  • Михаило Митровић VI-4, 3. место

Седми разред

  • Ива Керечки VII-3, 3. место
  • Ивана Беновић VII- 7, 3. место

  Осми разред

  • Ива Пејовић VIII-1, 1. место
  • Јеврем Димитријевић VIII-3, 1. место
  • Теодора Јаковљевић VIII-8, 1. место
  • Марија Пуљевић VIII-5, 1. место
  • Мина Ђокић VIII-3, 2. место
  • Јована Мркајић VIII-5, 2. место
  • Томислав Баљошевић VIII-4,  3. место

Сви наведени ученици обезбедили су пласман на Окружно (Градско) такмичење.

                                                         Актив наставника историје

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

Седми разред

Ива Керечки 7/3  –             II место

Павле Кенић 7/3  –            II место

Филип Петровић 7/4  –     II место

Лазар Тофиловић 7/8  –    II место

Теодора Стојановић 7/5 –III место

Доротеа Рашковић 7/5   – III место

Станко Аранђеловић 7/3   –    III место

Ивана Беновић 7/2       –          III место

Осми разред

Јована Мркаић   8/5  –             I место

Марија Ракић     8/5   –            II место

Анастасија Никачевић  8/9  – II место

Маја Поповић   8/6  –               II место

Јеврем Димитријевић  8/3  –  II место

Александра Зечевић  8/7  –    III место

Теодор Зоричић  8/2   –           III место

Мина Милосављевић  8/5  –  III место

Јована Стојковић  8/9  –           III место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ КАРИКАТУРА – „МАЛИ ПЈЕР“

  • 1. место – Вук Анђелић 7-1
  • 2. место – Миа Ковачевић 6-1
    наставник Јелена Тодоровић
  • 1. место – Хана Маруф 7-4
    наставник Љубица Радојковић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ДЕЧИЈА НЕДЕЉА „Моје право да живим срећно и здраво“

  • 2. место – Милица Николић 5-6
    наставник Љубица Радојковић
  • 3. место – Нађа Босанац 5-5
    наставник Јелена Тодоровић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

  • Уна Вујовић 8-2, 2. место (наставник Данијела Стојановић)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА (ПРОГРАМИРАЊЕ)

  • 5. разред – Петар Миливојевић 5-1, 1. место
  • 6. разред – Миа Гмитровић 6-5, 2. место
  • 7. разред – Лука Павловић 7-4, 1. место
  • 8. разред – Мина Ђокић 8-3, 1. место (100 поена)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

7. разред

  • Марко Нешовић 7-5, 2. место (наставник Александар Вијатов)
  • Јован Петковић 7-8, 3. место (наставник Биљана Радић)

8. разред

  • Јован Лазић 8-5, 2. место (наставник Александар Вијатов)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ 

  • Мина Дамњановић 6/1-        1. награда
  • Миа Гмитровић 6/5-               1. награда
  • Никола Челебић 6/7-             2. награда
  • Павле Ђурђевић 6/7 –             2.награда
  • Јован Лазић-8/5   –                   3. награда
  • Јеврем Димитријевић -8/3-  3. награда
  • Марко Нешовић- 7/5   –          3. награда
  • Мила Димитријевић 6/1-      3. награда
  • Ирис Драча 6/1-                       3. награда
  • Стефан Китановић 6/3        похвала

-Предметни наставник физике:

 Драгослава Јекић

————————————————————————————————————————–

  • Мина Ивановић 6/2 –  1. награда
  • Наташа Станојевић 6/8     2. награда
  • Софи Цајс 6/2 –                     3. награда
  • Михаило Митровић 6/4-  3. награда
  • Дана Домазетовић 6/6- 3. награда

-Предметни наставник физике:

 Ивана Јоновић

————————————————————————————————————————–

  • Јован Петковић 7/8- 2. награда
  • Симон Муњес 7/8-     2. награда
  • Лука Павловић 7/4- 2. награда

-Предметни наставник физике:

 Звонко Обрадовић


Друго национално такмичење у програмирању уз употребу Micro:bit уређаја

Победничку екипу чине ученици :
– Гала Татић 5-3
– Јован Татић 5-3
– Урош Глишић 5-7
Поменути ученици су се квалификовали на Регионално такмичење.

Наставник: Рејхан Зурапи, Силвана Фејзоски


ШКОЛСКО ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У ЏУДОУ

  • Огњен Болдејић, 2. разред 38kg – 3. место
  • Марко Ђуровић, 5. разред 31kg – 1. место
  • Марко Станојевић, 4. разред 46kg – 1. место
  • Марко Тесла, 7. разред 60kg – 2. место

Републичко такмичење „Дабар“

Три ученика наше школе пласирало се на републички ниво такмичења: Миа Гмитровић 6-5, Лука Пријовић 6-3 и Ана Блануша 5-4.