ОТВОРЕНА ВРАТА

Усвојени план отворених врата, допунске, додатне наставе и секција важи за нормалне услове рада школе.

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА, ДОДАТНЕ И ДОПУНСКE НАСТАВЕ, КАО И СЕКЦИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2022/23. ГОДИНУ
НАСТАВНИК ОТВОРЕНА ВРАТА ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА СЕКЦИЈА
I 1 Латиновић Јована уторак 2.час уторак 5.час четвртак 5.час
I 2 Вранић Гордана уторак 2.час понедељак 5.час уторак 5.час
I 3 Павловић Мира уторак 4.час понедељак 5.час четвртак 5.час
I 4 Тричковић Зорица четвртак 3.час понедељак 5.час четвртак 5.час
I 5 Јаворина Маја среда 3.час уторак 5.час петак 5.час четвртак 5.час
I 6 Лазовић Џепчески Јелена понедељак 5.час понедељак 5.час
I 7 Петровић Липовац Марина петак 3. час понедељак 5.час четвртак 5.час
I 8 Митић Татјана среда 3. час среда 5. час
I 9 Плавшић Дроњак Бојана уторак 3.час уторак 5.час
II 1 Савић Соња петак 2. час четвртак 5.час
II 2 Срдановић Бранислава уторак 3.час
II 3 Ратковић Милена понедељак 5.час среда 5.час петак 5.час
II 4 Несторовић Ђевеница Мила четвртак 2.час четвртак 5.час петак 5.час
II 5 Чупковић Ружица четвртак 6.час четвртак 5.час петак 5.час
II 6 Лазић Бранкица понедељак 3. час четвртак 5.час петак 4.час
II 7 Еремија Луција петак 5.час понедељак 5.час
II 8 Петровић Ивана уторак 2.час петак 5. час
II 9 Костић Татјана понедељак 3.час понедељак 5.час петак 5.час
II 10 Ђокановић Гордана четвртак 1. час среда 5.час четвртак 5.час
III 1 Павловић Александра уторак 3.час понедељак 5.час среда 5.час
III 2 Митровић Биљана уторак 3.час петак 5.час
III 3 Бркић Љиљана среда 5.час среда 5.час петак 5.час
III 4 Томић Весна среда 4. час понедељак 5. час среда 5. час
III 5 Попадић Надица четвртак 4.час среда 5.час четвртак 5.час
III 6 Маговчевић Милица среда 2.час понедељак 5.час среда 5.час
III 7 Аџић Ива четвртак 4.час четвртак 2. час понедељак 5.час среда 5.час
III 8 Пујовић Дејан понедељак после часова уторак 5. час понедељак
IV 1 Трифуновић Гордана уторак 5.час понедељак 5.час  среда 6. уторак
IV 2 Матић Душанка понедељак 2.час уторак 5. час четвртак 5. час среда 5.час
IV 3 Шкуртић Зорица среда 6.час уторак 5.час четвртак 6.час петак 5.час
IV 4 Младеновић Исидора петак 3.час четвртак 5.час/претчас петак 5.час/претчас среда 6.час
IV 5 Малиновић Александра понедељак 3.час

четвртак 4.час

среда 5.час петак 5.час уторак 6.час
IV 6 Апостолски Даница среда 1.час среда 5.час петак 5.час понедељак 6.час
IV 7 Богдановић Дејана уторак 5.час четвртак 6.час/ претчас уторак 6. час/претчас понедељак 5.час
IV 8 Бошковић Милица петак 2.час понедељак 5. час петак 5.час четвртак 6.час 
IV 9 Пајић Сандра четвртак 3. час четвртак 5. час среда 6. час/ претчас среда 5. час
IV 10 Гојковић Милијана среда 3.час четвртак 5.час среда 5.час уторак 6. час
IV 11 Марковић Јасмина среда 2. час четвртак 5.час среда 5.час уторак 6. час

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА, ДОДАТНЕ И ДОПУНСКE НАСТАВЕ, КАО И СЕКЦИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2022/23. ГОДИНУ
ПРЕДМЕТ НАСТАВНИК ОТВОРЕНА ВРАТА ДОПУНСКА НАСТАВА  ДОДАТНА НАСТАВА СЕКЦИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК Бојана Симоновић Четвртак

3.час

Понедељак 7.час Среда 7.час Уторак

Рецитаторска секција 

Весна Дукић Понедељак 3.час Понедељак претчас Четвртак 7.час По договору
Данијела Живковић Четвртак 

4.час 

пре подне

3.час 

после подне

Четвртак претчас Среда претчас Читалачка по договору 
Сандра Ристивојевић Уторак 3.час Среда 7.час Петак 7. час Лингвистичка по договору
Мања Вујновић  Уторак 4.час Уторак 7.час Понедељак 7.час
Милан Новаковић Среда 4.час Среда претчас Четвртак претчас Четвртак 7.час
Љубић Божидар Понедељак 2.час пре подне

5.час после подне

Четвртак 7.час Уторак после подне претчас

Уторак пре подне 5.час

Лазић Марија Среда 4.час Понедељак пре подне претчас

после подне  7.час

Четвртак претчас Читалачка секција
МАТЕМАТИКА Ана Белоица Понедељак 5.час Среда 7.час Четвртак претчас
Данијела Шура Четвртак 2.час Среда претчас Четвртак претчас
Јелена Ирић Уторак 4.час Петак

претчас 

Уторак

претчас

.

Љиљана Моравчић Уторак 3.час парна смена Понедељак међусмена Среда међусмена
Марија Бубоња  Петак 3.час Уторак међусмена Понедељак 7.час
Савета Блажић Среда

2.час

Петак 

(0-час; 7.час)

Понедељак 7.час 
Славна Крстић Среда 2.час Понедељак 7р- претчас

Уторак

5р- претчас

Четвртак 

7. час

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК Ана Рељић понедељак 3.час
Анђела Бабић петак 3.час понедељак претчас
Горица Костић Четвртак 1.час непарна
Данијела Стојановић Петак 4.час
Невена Лепојевић Среда 5.час Уторак 5.час
Бојана Камберовић  Уторак 5.час
Мирјана Дамљановић Петак 3.час Петак претчас По договору
Драгана Мијатов Среда 6.час парна смена Понедељак

међусмена

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК Бојана Блануша Понедељак 4.час Понедељак  претчас/7.час
Драгана Павловић Четвртак 3.час Четвртак 7.час
Нада Стоиљковић Уторак 2.час парна Уторак 

7.час/претчас

Јована Савић Понедељак 4.час Четвртак међусмена
ГЕОГРАФИЈА Бранислава Игњатовић Среда 2.час Уторак 

7час

Петак 

0. час

Гордана Миљушевић Четвртак 3час  Четвртак претчас Четвртак 7.час
Сања Стојановић Среда 5.час Петак 7.час
Ивана Перишић Уторак 

5.час

Петак 7.час Уторак 

0.час

БИОЛОГИЈА Ирена Даниловић Среда 3.час Уторак 7.час Петак 7.час
Јелена Стефановић Уторак 3.час Понедељак претчас Четвртак 

претчас

Селена Тановић Среда 4.час непарна Понедељак

претчас

Среда претчас
Александра Арсенијевић Уторак 2.час парна  Четвртак претчас (по подне) Четвртак претчас (по подне)
Невенка Јовић Увек Понедељак 6.час Уторак 7. час
ХЕМИЈА Александар Вијатов Среда 7.час Понедељак 7.час Среда 7.час
Ивана Раичевић  Четвртак 5. час Петак 7.час Понедељак 0.час
ФИЗИКА Драгослава Јекић Петак 2.час Петак 7.час-преподне

претчас-после подне

Понедељак

7.час-преподне

претчас-после подне

Катарина Пешић  Среда 3.час

парна

Среда међусмена  Понедељак
Драган Мандушић  Уторак 4.час Уторак  Четвртак 
ИСТОРИЈА Јасмина Николић Четвртак

3.час

Никола Топаловић Среда 4.час
Радмила Јагличић Среда 2.час Уторак 7.час Понедељак 7.час
Јелена Станисављевић  Понедељак 3.час  Среда претчас  Уторак претчас 
МУЗИЧКА КУЛТУРА Наташа Вељковић Понедељак 2.час
Снежана Васић Уторак 3. час
ЛИКОВНА КУЛТУРА Анђела Бабић  Уторак

4.час

Јелена Тодоровић Четвртак 3.час
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ Ана Поповић Понедељак 3.час Уторак 7. после подне
Никола Поповић Понедељак 4.час Четвртак 7.час
Ивана Делић понедељак 2. Час парна уторак 2. Час непарна среда 13,00 часова
Драгана Салопек понедељак 3.час уторак 4. Час непарна понедељак 

13,00 часова

Тамара Вучковић петак 3. час непарна петак 13,00 часова
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА Силвана Фејзоски Понедељак 5.час Среда 13,15 часова
Весна Ракоњац среда 7. час петак 7.час
Милена Коцић Среда 4.час
Радослав Јовановић Среда 3.час Среда 7.час
Дејан Трајковић Среда 3.час Понедељак 13,00
Мирјана Петровић Брашњовић Четвртак 3.час  Четвртак 13 часова
Александра Тепавчевић Среда 4.час

Непарна 

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО Рејхан Зурапи Уторак 4.час непарна Четвртак међусмена 13,00
Емилија Тодоровић Уторак 3.час непарна Среда 13,00 Петак 7.час парна
Филип Белоица Уторак 2.час непарна Уторак међусмена Среда 7.час непарна
ВЕРСКА НАСТАВА Нада Тасић Уторак  5.час
Новица Обрадовић  Среда 6.час

Четвртак 6.час

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ Биљана Јовановић Петак 13-14 часова